Давайте знайомитись, я Світлана!

Вітаю!

Рада нашому знайомству! Тому, будь ласка, залиште повідомлення про себе у розділі:

» Напишіть мені, чекаю на Ваше повідомлення! LvovArt»

Пишіть, що вас турбує, що шукаєте чи хочете поділитися, поговорити.

Цей сайт я зробила сама, тому маю багато різних можливостей та ідей! Ніколи, раніше, не думала, що інтернет має такий безмежний розвиток та майбутнє! Мріяла про роботу у будь-якій країні. і дивувалась що така можливість у когось вже є! Ніколи, раніше,  не думала, що  навчусь створювати сайти, займатися СЕО, інтернет-маркетингом, консультувати, навчати, освоювати фріланс… та багато-багато іншого!

За звичай, знайомлячись по інтернету, зустрічаєшся із людьми різних країн. Розповідаєш про себе, спілкуєшся.  І, через багато років, це знайомство продовжується і перетворюється в дружбу! Про справжню дружбу дізнаєшся коли у твоєму життя трапляється надзвичайна ситуація. Наприклад…війна в Україні…

Рік назад це був страшний ранок. Щось дике і не зрозуміле. Але та новина : Росія напала на Україну! Розірвала життя на ДО і…війна. Тепер вона не зупинилась…

Але життя продовжується, незважаючи ні на що, і ні на кого…

ВСЕ нове…

Та, спочатку, пригадаю з чого почалось  Art by Svitlana.

Все почалося з дизайну інтер’єру маленької української квартири, в яку я завітала, переглянути новий ремонт. Відчинивши двері квартири, почула слова, господині цього будинку, яка була незадоволена якістю ремонту. Вона голосно кричала: «Ви всі звільнені».
Серед «звільнених» були мої друзі. Побачивши мене, попросили вплинути на  цю ситуацію. І показали проблемну кухню, яка  викликала невдоволення господарки квартири.
Мені пощастило, відразу зрозуміти причину помилки і побачити, як можна все виправити. Моя пропозиція дизайну виявилася унікальною. Друзі  покликали жінку і, несподівано,… представили мене своїм дизайнером!
Я розгубилася, тому що це було голосно сказано. На той момент я не була дизайнером та займалася зовсім іншими справами. У мене не було жодного досвіду у подібній роботі!
Смішно згадати, так я стала дизайнером!) Запропонувала мій варіант дизайну, який сподобався господині квартири, і вона сказала: Мені подобається! Роби! Скільки тобі потрібно грошей на матеріали?
Я була в шоці!

По-перше, вона погодилася! По-друге, я ніколи не робила те, що запропонувала! По-третє, мені одразу запропонували оплату!
І я зробила все, як «бачила». При цьому освоїла техніку з гіпсом та можливостями інших будівельних матеріалів. Це було чудово!
Далі було ще цікавіше.

Далі була моя картина, за яку мені пропонували 6 000 Є!!! … і не вірили, що це зовсім не той матеріал, про який вони подумали. З цієї картини почався ланцюжок багатьох подій, що вплинули на моє життя. Я відкривала себе, дізнавалася, на що здатна! Раніше, сама не вірила, що так можна!

Із-за цієї картини навчилась робити сайти на основі  WordPress.  Мої мізки кипіли від англійської мови, яку я ніколи не вчила, від перекладача, який не завжди правильно розуміє те, що ти хоче сказати,специфічних термінів та слів…. Багато разів я зупинялась, сердилась, не спfла ночами і «кидала» цю роботу! Але, вперто, йшла вперед. Я вчилась всьому!

Менше ніж за місяць, мій перший  сайт був готовий! Далі ще більше!

Останні роки створюю сайти, СЕО, відео, займаюсь інтернет та партнерським маркетингом, продажами та просуваю сайти. Вмію працювати у різних программах як СreateVista, Canva, Pinterest та ін. Цікавлюсь та експериментую.

Проводжу інтернет навчання на різні теми, консультую… Продовжую займатися мистецтвом. Тому на моєму сайті ви можете знайти для себе багато нового, цікавого.
Підписуйтесь на мій канал Ютуб і соціальні мережі.
Продовжую йти та долати перепони на моєму шляху. Нині це війна в Україні…
Продовжу пізніше.

 

Однажды, увидев мою картину » Женщина с чашечкой кофе, «искусствовед из Германии   спросил: » Где можно увидеть другие мои работы?» Я могла выслать только несколько, не очень качественных, фото. Его заинтересовала цветовая гамма, ох захотел ее купить и предложил очень большие деньги. Для меня это было первое знакомство с зарубежным покупателем. Об этой же картине спрашивали из разных стран и каждый раз, ситуация с фото повторялась. Больше ничего другого я не могла предложить. так продолжалось несколько лет пока я не познакомилась с американцем. У нас состоялся диалог:

  • Я могу увидеть ваш сайт с другими картинами?
  • У меня его нет.
  • Почему? Это ваша визитная карточка, когда не нужно всегда повторять одно и то. Достаточно дать название сайта с личной информацией которую хотите предоставить. В Америке это работает везде. Сайт работает без перерыва и информация о вас всегда доступна в любой стране.
  • Я подумала о наших, баснословных и недоступных многим художникам, ценах на сайт и ответила, что заказать сайт очень дорого в нашей стране.
  • Он удивился :
  • Зачем казазывать сайт если можно сделать самому?
  • Я, сама сделать сайт? Даже думать не хочу и пробовать тоже. Я обычный человек и у меня нет соответствующего образования! Ну что вы, нет и много раз НЕТ! Об этом и речи не могло быть. Если я об этом скажу моим детям и друзьям они покрутят у виска и подумают, что я рехнулась на старости лет! Американец не отступал и сказал, что поможет мне научиться. Скажу сразу, в моей голове не совмещалось понимание «дорогого сайт» и «бесплатного обучения» человеком, которого я не знала и никогда не видела. И потом, я не говорю на английском языке и никогда его не учила! Как и зачем, он будет тратить на меня свое время? Не могу описать всех мыслей, которые роились в моей голове. И все же, иметь свой сайт, это было правильным решением. Уговорила себя согласиться. И даже не подозревала что меня ожидало дальше… Страшно вспомнить. Что такое доменное имя, которое нужно придумать, найди где купить,… и подешевле. А потом выбирать Провайдера, Хостинг, если не понимаешь, что это такое.  Короче, мы говорили на разных  языках. Я согласилась научиться, но не понимала чему учусь. Перебрала массу информации, наконец то выбрала выгодное предложение с Хостингом и бесплатным доменным именем. Кажется первый этап пройден и я все поняла правильно. А, уерез год  оказалось, что бесплатным ничего не бывает… И снова нужно все оплачивать, только цена меняется… в большую сторону. Через год я снова была  » в шоке».

          Как я училась делать мой первый сайт